Want to slim down or tone up?

If you are struggling with your health and fitness goals or simply challenged with the commitment of a long term exercise program, personal training is definitely the way to achieve amazing results. Our 8 week body transformations are a huge success.

 • Testimonial
  ,

  Treningi zwiększyly mi uelastycznienie, siłę i kondycję – idę po prąd dzieki temu. Mam lepsze samopoczucie, czuję się młodszy, równy małolatom . Pozwolileś mi zwiększyć wydolność a to było podstawowym celem – squash, narty.

 • Testimonial
  ,

  Udalo mi sie zrzucic wage, bol plecow z ktorym sie meczylem niemalze calkowicie ustapil, lepiej sie czuje z tym jak wygladam, Duzo wolniej sie mecze, dluzsze dystanse pieszo czy tez inne codzienne wysilki fizyczne nie sa dla mnie zadnym problemem, tak jak byly one przed rozpoczeciem treningow z toba. Pokazales mi, ze jestem w stanie zmienic cwiczeniami swoja sprawnosc i wage mimo, ze wczesniej wydawalo mi sie to niemalze niewykonalne dla mnie. Zmotywowales mnie tym do tego, aby dalej cwiczyc, starajac sie zachowac systematycznosc.

 • Testimonial
  Joanna Głowacka-Ryba,

  Zawsze myślałam, że to zabawa dla snobów... do czasu. Pierwsze spotkanie - co ja tu robię?! Drugie spotkanie - no dobra spróbuję przetrwać jeszcze kilka treningów. Kolejne - za każdym razem inny zestaw ćwiczeń więc nudno nie jest, dziesiąte poty wylewam ale jakimś cudem daję radę. Sama nie byłabym w stanie tak się zmobilizować, bo człowiek zawsze ma tendencje to pójścia na skróty. Jestem byłym instruktorem Aqua i mimo, że "coś tam" o wysiłku fizycznym wiem i jest on moją pasją to przyznaję, że nie udało mi się w pojedynkę dokonać nawet dziesiątej części tego co udało się przez pół roku regularnych treningów pod okiem "obcego", zmiany diety i przyzwyczajeń. Mam tylko jedno do powiedzenia - dzięki Paweł Poręba!

 • Testimonial
  ,

  Bardo profesjonalnie i sympatycznie!! Chodzę regularnie i wyglądam coraz młodziej mimo upływu czasu 😉 No i spocić się można i pośmiać też. 🙂

Discover your strength
Made for Fitness, fuelled by passion

87
Skips Performed

60
Pounds Shredded

70
Personal Training Hours

67
Group Classes Held

trening4you located at Nad Strugą 7 , Kraków, malopolska . Reviewed by 35 customers rated: 1 / 5