• Testimonial

  Marcin Stypa

  ,

  Treningi zwiększyly mi uelastycznienie, siłę i kondycję – idę po prąd dzieki temu. Mam lepsze samopoczucie, czuję się młodszy, równy małolatom . Pozwolileś mi zwiększyć wydolność a to było podstawowym celem – squash, narty.

 • Testimonial

  Bartek Bochniak

  ,

  Udalo mi sie zrzucic wage, bol plecow z ktorym sie meczylem niemalze calkowicie ustapil, lepiej sie czuje z tym jak wygladam, Duzo wolniej sie mecze, dluzsze dystanse pieszo czy tez inne codzienne wysilki fizyczne nie sa dla mnie zadnym problemem, tak jak byly one przed rozpoczeciem treningow z toba. Pokazales mi, ze jestem w stanie zmienic cwiczeniami swoja sprawnosc i wage mimo, ze wczesniej wydawalo mi sie to niemalze niewykonalne dla mnie. Zmotywowales mnie tym do tego, aby dalej cwiczyc, starajac sie zachowac systematycznosc.

 • Testimonial

  Krzysztof Tokarz

  ,

  Bardo profesjonalnie i sympatycznie!! Chodzę regularnie i wyglądam coraz młodziej mimo upływu czasu 😉 No i spocić się można i pośmiać też. 🙂

 • Testimonial

  Dlaczego warto ćwiczyć w Trening4you?

  Karolina Domagała,

  Indywidualne podejście do klienta. Dostosowany program treningowy do potrzeb, możliwości i chęci każdego kto podejmuje wyzwanie zmiany na lepsze. Poza świetnymi efektami, treningi w Trening4you dostarczają dużą dawkę pozytywnej energii i poprawiają ogólne samopoczucie. Bardzo polecam!
   

 • Testimonial

  Polecam Trening4you.

  Magda Grabowiecka,

  Treningi prowadzone są na wysokim poziomie- urozmaicane i o roznym stopniu intensywności. Za duży plus należy uznac że ćwiczyć nie trzeba w zatłoczonych i dusznych siłowniach, a w indywidualnej, czystej sali tylko z trenerem.Właściwie Trening4u to jedyne miejsce w Krakowie, które łączy podejście indywidualne ale nie izoluje od społeczeństwa;)) bo znajduje się zaraz przy centrum Squasha.Jest to super motywacja do regulalrnej aktywności i wyznaczone cele stają się realne. POLECAM
   

 • Testimonial

  Jakub Rumian

  ,

  Polecam. Super treningi, super efekty, a wszystko połączone z wiedza, doswiadczeniem i profesjonalizmem. I co wazne nie kończy się to na salce treningowej. Poza salką: przygotowania i starty w runmagedonie, triatlonie, wyjazdy na narty, biegowki, skitury, rowery, zagle… Chodziłem ja, teraz chodzą inne osoby z rodziny. Wszyscy są zadowoleni.

Poczytaj nasz Blog

Zasięgnij podstawowych informacjina naszym blogu.
58% Osób decyduje się na współpracę po pierwszym treningu.
78% Ćwiczących podejmuje długofalową współpracę.
73% Ćwiczy już z nami ponad rok.
57% Ćwiczy już kilka lat.
82%
SKUTECZNOŚĆ
64%
KLIENCI Z POLECENIA

trening4you located at Nad Strugą 7 , Kraków, malopolska . Reviewed by 35 customers rated: 1 / 5