Revolution Slider Error: Slider with ID: 2 Not Found
Our Offers / View All Offers
3 Day Guest Pass

3 Day Guest Pass

„We must all suffer one of two things: the pain of discipline or pain of regret.”

Upcoming Events

Upcoming Events

There are no upcoming events at this time.

All Upcoming Events

Get Personal Training

Get Personal Training

„Personal Training has really improved my core strength and fitness. This has allowed me to continue with my training for swiss marathon.”

- Carl Sorenson

Call us on +911 – 8279 – 01237 to book 30 minutes of FREE Personal Training with our certified trainers

Meet Our Trainers

Fun filled classes

Our personal trainers are certified professionals who will educate, motivate and keep you accountable. If you are new to exercise or having trouble staying fit, you need a personal trainer. Our goal is to get you exercising regularly and obtain results you want.

 • Testimonial

  Spadek 6 kg tkanki tłuszczowej w dół i 8 cm w obwodzie brzucha.

  Patryk Musiał,

 • Testimonial

  Polecam Trening4you.

  Magda Grabowiecka,

  Treningi prowadzone są na wysokim poziomie- urozmaicane i o roznym stopniu intensywności. Za duży plus należy uznac że ćwiczyć nie trzeba w zatłoczonych i dusznych siłowniach, a w indywidualnej, czystej sali tylko z trenerem.Właściwie Trening4u to jedyne miejsce w Krakowie, które łączy podejście indywidualne ale nie izoluje od społeczeństwa;)) bo znajduje się zaraz przy centrum Squasha.Jest to super motywacja do regulalrnej aktywności i wyznaczone cele stają się realne. POLECAM
   

 • Testimonial

  Dlaczego warto ćwiczyć w Trening4you?

  Karolina Domagała,

  Indywidualne podejście do klienta. Dostosowany program treningowy do potrzeb, możliwości i chęci każdego kto podejmuje wyzwanie zmiany na lepsze. Poza świetnymi efektami, treningi w Trening4you dostarczają dużą dawkę pozytywnej energii i poprawiają ogólne samopoczucie. Bardzo polecam!
   

 • Testimonial

  Po co bawić się w trening personalny?

  Joanna Głowacka-Ryba,

  Zawsze myślałam, że to zabawa dla snobów... do czasu. Pierwsze spotkanie - co ja tu robię?! Drugie spotkanie - no dobra spróbuję przetrwać jeszcze kilka treningów. Kolejne - za każdym razem inny zestaw ćwiczeń więc nudno nie jest, dziesiąte poty wylewam ale jakimś cudem daję radę. Sama nie byłabym w stanie tak się zmobilizować, bo człowiek zawsze ma tendencje to pójścia na skróty. Jestem byłym instruktorem Aqua i mimo, że "coś tam" o wysiłku fizycznym wiem i jest on moją pasją to przyznaję, że nie udało mi się w pojedynkę dokonać nawet dziesiątej części tego co udało się przez pół roku regularnych treningów pod okiem "obcego", zmiany diety i przyzwyczajeń. Mam tylko jedno do powiedzenia - dzięki Paweł Poręba!

Strong Body Strong Mind
Fit is not a destination, it is a way

Certified Trainers

Our certified personal trainers partner with you one-on-one to ensure you understand how to maintain an effective and smart exercise program. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim.
 • Testimonial

  Piotr Turek

  Fitness

  O Piotr Turek

  Trener Personalny z Międzynarodowym Certyfikatem, oraz Instruktor Trójboju Siłowego. Swoją wiedze regularnie poszerza na kierunku Fizjoterapii, w specjalistycznej literaturze oraz licznych szkoleniach w których bierze udział . Początkowo swoje doświadczenie treningowe nabierał podczas współpracy z czołowymi zawodnikami sylwetkowymi, trenerami, dietetykami a także szkoleniowcami.  [···]

 • Testimonial

  Marcin Burtan

  Kulturystyka

  O Marcin Burtan

  Trener personalny, specjalista w zakresie zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki, medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness.W wolnych chwilch doskonli swoją wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii,dietetyki i suplementcji. Swoją przygodę ze sportem zaczął w wieku 12 lat, dlatego wie jak wiele poświęcenia i wysiłku wymaga osiągnięcie zdrowej sylwetki.  [···]
 • Testimonial

  Paweł Poręba

  Kulturystyka, TRX,

  O Paweł Poręba

  Jestem trenerem personalnym, certyfikowanym trenerem CrossFit Level 1 Trainer i TRX, instruktorem sportu ze specjalnością kulturystyka, magistrem AWF. Ponad to instruktorem gimnastyki korekcyjnej, narciarstwa zjazdowego, piłki siatkowej oraz ratownikiem WOPR. Moje zainteresowania to dietetyka, suplementacja, kulturystyka.

   [···]

87
Skips Performed

60
Pounds Shredded

70
Personal Training Hours

67
Group Classes Held

Get in Touch

If you have any questions regarding gym facilities, services or schedules or have requests or suggestions to make, feel free to give us a call or fill out the form below. While members have access to our facility 24 hours daily, 365 days per year including holidays, guests may visit the club during our staffed hours for tours and information or to workout with a guest pass.

Our Location

Trening4you
Nad Strugą 7
31-408 Kraków
kontakt@trening4you.pl

Kontakt z nami:

Tel: 535514917
Email: fitpro.club@example.com

Staffed Hours

OdPoniedziałku do Piątku
7:00 – 22:00
Sobota, Niedziela
8:00 – 20:00

trening4you located at Nad Strugą 7 , Kraków, malopolska . Reviewed by 35 customers rated: 1 / 5