Oferujemy treningi dla:

  1. Osób z nadwagą, które chcą zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej.
  2. Osoby, które chcą rozwinąć swoją masę mięśniową,
  3. Sportowców pod kontem rozwoju cech motorycznych w uprawianym sporcie,
  4. Osób spędzających dużo czasu w pracy w pozycji siedzącej, chcących zadbać o zdrowie,
  5. Osób wracających do zdrowia

DLACZEGO TRENING PERSONALNY?

Bo jest to najbardziej efektywna i sprawdzona metoda osiągnięcia założonego celu przez ćwiczącego pracując z trenerem personalnym. Głównym założeniem treningu personalnego jest ułożenie zindywidualizowanego planu treningowego. Taki plan jest dostosowany do stanu zdrowia i wieku ćwiczącego . Pod uwagę są również brane parametry takie jak typ budowy somatycznej oraz poziom zdolności motorycznych. Trener jako fachowiec dobierze ćwiczenia mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo ćwiczącego, przebyte kontuzje oraz wady postawy. Należy też pamiętać, że trener to przewodnik, mentor który inspiruje oraz wspiera w trudnych chwilach.

      Specjalizujemy się w treningu cross fit, trening funkcjonalny, trening siłowy i wzmacniający. To czym się wyróżniamy to trening specjalistyczny do zajęć squasha i tenisa. Do tego treningu wykożystujemy TRX RIP TRAINER , który wzmacnia korpus, mięśnie stabilizujące dla lepszej równowagi i siły obrotowej ciała. TRX Rip Trainer umożliwia wykonywanie dynamicznych oraz bardzo energicznych ruchów obrotowych. Poprzez asymetryczny opór zmusza mięśnie całego ciała do wysiłku w celu utrzymania pionowej, symetrycznej postawy. Dzięki oporowi w 3D pozwala spalić 3 razy więcej kalorii niż podczas tradycyjnych ćwiczeń. Symuluje wiele umiejętności sportowych: od rzucania lub podawania piłki, strzelania krążkiem, poprzez wymachy rakietą tenisową, kijem golfowym na wioślarstwie kończąc.

Znajdź swoją drogę!
Uczyń Treningi swoją pasją…
87
Spalonych kalorii
60
Spalonych kilogramów
70
Godzin Treningów Personalnych

Rekomendacje

Zobacz co inni sądzą o naszych usługach:
  • Testimonial
    Joanna Głowacka-Ryba,

    Zawsze myślałam, że to zabawa dla snobów... do czasu. Pierwsze spotkanie - co ja tu robię?! Drugie spotkanie - no dobra spróbuję przetrwać jeszcze kilka treningów. Kolejne - za każdym razem inny zestaw ćwiczeń więc nudno nie jest, dziesiąte poty wylewam ale jakimś cudem daję radę. Sama nie byłabym w stanie tak się zmobilizować, bo człowiek zawsze ma tendencje to pójścia na skróty. Jestem byłym instruktorem Aqua i mimo, że "coś tam" o wysiłku fizycznym wiem i jest on moją pasją to przyznaję, że nie udało mi się w pojedynkę dokonać nawet dziesiątej części tego co udało się przez pół roku regularnych treningów pod okiem "obcego", zmiany diety i przyzwyczajeń. Mam tylko jedno do powiedzenia - dzięki Paweł Poręba!

trening4you located at Nad Strugą 7 , Kraków, malopolska . Reviewed by 35 customers rated: 1 / 5