Youtube Video

Put Member Testimonials here

Video Poster

Trening personalny to czas spędzony pod okiem profesjonalisty, który opiekuje się tylko jedną osobą i dobiera jej odpowiedni plan oraz dietę. Takie kompleksowe podejście gwarantuje realizację postawionych celów, co jest dużo trudniejsze przy chodzeniu na zajęcia dla wszystkich. Trener na bieżąco śledzi postępy i wyniki u ćwiczących. Na podstawie wiedzy i doświadczenia pomaga w osiągnięcia zakładanych rezultatów np. redukcji tkanki tłuszczowej przynajmniej cztery kilogramy miesięcznie czy też rozbudowy masy mięśniowej.

 • Po co bawić się w trening personalny?

  Po co bawić się w trening personalny?

  Zawsze myślałam, że to zabawa dla snobów… do czasu. Pierwsze spotkanie – co ja tu robię?! Drugie spotkanie – no dobra spróbuję przetrwać jeszcze kilka treningów. Kolejne – za każdym razem inny zestaw ćwiczeń więc nudno nie jest, dziesiąte poty wylewam ale jakimś cudem daję radę. Sama nie byłabym w stanie tak się zmobilizować, bo człowiek zawsze ma tendencje to pójścia na skróty. Jestem byłym instruktorem Aqua i mimo, że „coś tam” o wysiłku fizycznym wiem i jest on moją pasją to przyznaję, że nie udało mi się w pojedynkę dokonać nawet dziesiątej części tego co udało się przez pół roku regularnych treningów pod okiem „obcego”, zmiany diety i przyzwyczajeń. Mam tylko jedno do powiedzenia – dzięki Paweł Poręba!

  Joanna Głowacka-Ryba

 • Dlaczego warto ćwiczyć w Trening4you?

  Dlaczego warto ćwiczyć w Trening4you?
  Indywidualne podejście do klienta. Dostosowany program treningowy do potrzeb, możliwości i chęci każdego kto podejmuje wyzwanie zmiany na lepsze. Poza świetnymi efektami, treningi w Trening4you dostarczają dużą dawkę pozytywnej energii i poprawiają ogólne samopoczucie.
  Bardzo polecam!

   

  Karolina Domagała

 • Polecam Trening4you.

  Polecam Trening4you.
  Treningi prowadzone są na wysokim poziomie- urozmaicane i o roznym stopniu intensywności.
  Za duży plus należy uznac że ćwiczyć nie trzeba w zatłoczonych i dusznych siłowniach, a w indywidualnej, czystej sali tylko z trenerem.Właściwie Trening4u to jedyne miejsce w Krakowie, które łączy podejście indywidualne ale nie izoluje od społeczeństwa;)) bo znajduje się zaraz przy centrum Squasha.Jest to super motywacja do regulalrnej aktywności i wyznaczone cele stają się realne. POLECAM

   

  Magda Grabowiecka

 • Spadek 6 kg tkanki tłuszczowej w dół i 8 cm w obwodzie brzucha.

  Spadek 6 kg tkanki tłuszczowej w dół i 8 cm w obwodzie brzucha.

  Patryk Musiał

trening4you located at Nad Strugą 7 , Kraków, malopolska . Reviewed by 35 customers rated: 1 / 5