TRENER PERSONALNY KRAKÓW,

Trening personalny Kraków  to najbardziej efektywna i sprawdzona metoda osiągnięcia założonego celu przez ćwiczącego. Głównym założeniem jest ułożenie zindywidualizowanego planu treningowego, który jest dostosowany do zdrowia i wieku ćwiczącego. Trener jako fachowiec tak dobiera ćwiczenia, by wziąć także pod uwagę bezpieczeństwo ćwiczącego, przebyte kontuzje oraz wady postawy. Należy też pamiętać, że trener to przewodnik, który inspiruje i wspiera w trudnych chwilach.

Trening personalny z trenerem osobistym to czas spędzony pod okiem profesjonalisty, który opiekuje się tylko jedną osobą i dobiera jej odpowiedni plan oraz dietę. Takie kompleksowe podejście gwarantuje realizację postawionych celów. Jeśli Trener Personalny Kraków to tylko Trening4you.

Trener personalny, specjalista w zakresie zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki, medalista Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness.W wolnych chwilch doskonli swoją wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii,dietetyki i suplementcji. Swoją przygodę ze sportem zaczął w wieku 12 lat, dlatego wie jak wiele poświęcenia i wysiłku wymaga osiągnięcie zdrowej sylwetki.                                                                      

Marcin Burtan

Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 6 lat. Trafiając do sekcji gimnastycznej nie spodziewał się że gimnastyka sportowa będzie w jego życiu obecna wyczynowo przez ponad 20 lat. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski ,uczestnik Pucharów Świata oraz Mistrzostw Europy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie ,Trener Gimnastyki Sportowej, Nauczyciel Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Dariusz Pisarek

Paweł Poręba JESTEM TRENEREM PERSONALNYM, CROSSFIT i Strength and conditioning Coach ASCA oraz  TRX, INSTRUKTOREM SPORTU ZE SPECJALNOŚCIĄ KULTURYSTYKA,  GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ, NARCIARSTWA ZJAZDOWEGO, PIŁKI SIATKOWEJ PODNOSZENIA CIĘŻARÓW. UKOŃCZYŁEM  STUDIA MGR AKADEMI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO,   TRENING MOTORYCZNY I DIETETYKE.

Paweł Poręba

Asia swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w podstawówce, stawiając pierwsze kroki w piłce ręcznej. Jest byłą zawodniczką MKS Piotrcovia, Superligi a obecnie reprezentuje klub SPR Olkusz w I Lidze. Studentka Awf Kraków, trener personalny, instruktor piłki ręcznej oraz gimnastyki kompensacyjno -korekcyjnej.                                                                                                        ,

Asia Ciesielska

Sebastian Sala – Trener personalny, specjalista do spraw żywienia, kształtowania sylwetki oraz budowania siły i poprawy zdolności motorycznych. Absolwent AWF WF.  Zainteresowanie sportami siłowymi pojawiło się w czasach liceum i od tamtej chwili stale rozwija się w tym kierunku biorąc udział w szkoleniach i czytając książki na temat treningu, dietetyki i zdrowego trybu życia.

Sebastian Sala

Cześć! Nazywam się Irek i jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Sport od zawsze był moją pasją w każdej jego formie. Szczególnie interesują mnie treningi siłowe, motoryczne i sztuki walki, a także sporty zespołowe.  Ukończyłem szkolenia z zakresu treningu dla kobiet oraz treningu personalnego. Cały czas się rozwijam i zachęcam do współpracy!

Irek Klocek

Cześć! Nazywam się Kuba i jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ze sportem związany jestem odkąd tylko pamiętam, a największą przyjemność sprawia mi trening siłowy. Moją pasją jest poprawa sprawności i jakości życia codziennego poprzez trening siłowy oraz wprowadzanie zdrowych nawyków. Ukończyłem kurs trenera personalnego oraz instruktora siłowni prowadzony przez Global Sport Academy.

Jakub Drzewiej